| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | RC120B LED34S/840 PSD W60L60 VAR-PC |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| ETIM | EC001744 |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Didžiausioji sistemos galia | 36 W |
| Pakavimo lygis 1 | 8718291266488 |
| Šviesos srautas | 3400 lm |