| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | RC065B LED34S/840 PSU W60L60 NOC BN |
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 1190 90 |
| ETIM | EC001744 |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 80-89 (1B klasė) |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Spalvos temperatūra | 4000 K |
| Didžiausioji sistemos galia | 34 W |
| Pakavimo lygis 1 | 8720169501270 |
| Pakavimo lygis 2 | 8720169501270 |
| Pakavimo lygis 3 | 8720169501270 |
| Šviesos srautas | 3400 lm |