| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Raito 3-Arm | Pendant | White/Brass |
| Prekės ženklas | NORDLUX |
| Kilmės šalis* | DK |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 9405 1150 00 |
| ETIM | EC001743 |
| Plotis | 570 mm |
| Aukštis / gylis | 550 mm |
| Nominali įtampa nuo / iki | 230 V |
| Saugos laipsnis (IP) | IP23 |
| Didžiausioji sistemos galia | 25 W |
| Pakavimo lygis 1 | 5701581453388 |
| Lempos laikiklis | E27 |
| Korpuso spalva | Kita |
| Korpuso medžiaga | Stiklas |