| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | MB12154 RAIL 12X10 L500(1SET=4ST) |
| Prekės ženklas | ABB |
| Kilmės šalis* | BE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 9095 00 |
| ETIM | EC000275 |
| Polių skaičius | 1 |
| Pakavimo lygis 1 | 5411815244476 |
| Montavimo metodas | Varžtas |
| Plotis | 12 mm |
| Aukštis | 500 mm |
| Gylis | 5 mm |
| Jungties tipas | Neįsukamas |
| Saugus kontaktas | No |