| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Rack mount kit dual (8845A/8846A) Y8846D |
| Prekės ženklas | Fluke |
| Kilmės šalis* | US |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 7326 9098 00 |
| ETIM | EC002625 |
| Priedo tipas | 19 colių montavimo rinkinys |
| Medžiaga | Plienas |
| Pakavimo lygis 1 | 0095969378680 |
| Plotis | 528 mm |
| Aukštis | 101 mm |
| Gylis | 325 mm |