R15-2014-23-1220-KD Industrial Relay image 1
R15-2014-23-1220-KD Industrial Relay
Tik užsakymas Minimalus užsakymo kiekis: 10
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 31.12.26
EAN: 5900005244261
MPN: 863840
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 2-4 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas R15-2014-23-1220-KD Industrial Relay
Prekės ženklas RELPOL
Kategorijos Elektromechaninės relės
Suderintos sistemos kodas 8536 4900 00
ETIM EC001437
Nominali srovė 10 A
Elektrinės jungties tipas Įjungimo jungtis
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 50 Hz 0 V
Saugos laipsnis (IP) IP40
Su LED rodmeniu No
Aktyvacijos įtampos tipas Nuolatinė srovė
Įprastai uždarytų kontaktų skaičius 0
Įprastai atvirų kontaktų skaičius 0
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 5900005244261
Kiti techniniai duomenys
Plotis 34 mm
Aukštis 54.5 mm
Gylis 35 mm
Su nuimamais gnybtais No
Varomoji poliarizacija Be poliškumo
Varomasis perjungimo režimas Stabilus
Su apsauginės relės kontaktais No
Pilnai su lizdu No
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 60 Hz 0 V
DC nominali kontrolės maitinimo įtampa 220 V
Kontaktinio paviršiaus medžiaga Sidabrinis
Kontakto medžiaga Nikelis
Perjungimo kontaktų skaičius 4
Atsisiuntimai
Aprašymas
Industrial relays R15-2014-23-1220-KD, 4 CO. Contact material: AgNi. Voltage coil 220 V DC. Rated load AC1 10 A / 250 V AC. Mounting: for plug-in sockets. Cover protection category IP 40.