| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | R 9401 White 9010 Pre-cut lid 1gang |
| Prekės ženklas | Hager |
| ETIM | EC000190 |
| Vienetų skaičius | 1 |
| Ilgis | 125 mm |
| Įrenginio tipas | Įtaisai su centrine plokšte |
| Su atidarymu | 76 mm |
| Ertmės diametras | 0 mm |
| Ertmės metrinis aukštis | 76 mm |
| Gaubto plotis | 100 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4012740248235, 4012740248235 |
| Pakavimo lygis 2 | 4012740248235 |
| Pakavimo lygis 3 | 4012740248235 |
| Spalva | Baltas |
| Modelis | Lygus |
| Be halogeno | No |
| RAL numeris | 9010 |
| Paviršiaus apdorojimas | Kita |
| Medžiagos kokybė | PVC |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Tvirtinimo tipas | Vidinis |
| Su etiketės vieta | No |
| Bendras gaubtas | No |
| Apsauginė juostelė | Yes |