| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | QX-830 Industrial barcode reader, raster line, low density, serial+eth 3Z4U4367M |
| Prekės ženklas | Omron |
| Kategorijos |
Code Readers
|
| Kilmės šalis* | NL |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8471 6070 00 |
| Modelis | Montavimo vieta |
| Maks. perdavimo diapazonas | 762 mm |
| Skaitmeninių įvesčių skaičius | 1 |
| Skaitmeninių išvesčių skaičius | 3 |
| Didžiausias vaizdo įrašymo dažnis | 1400 Hz |
| Pakavimo lygis 1 | 4549734733120, 4549734733120 |
| Plotis | 88 mm |
| Aukštis | 35 mm |
| Gylis | 66 mm |
| Maks. elektros sunaudojimas | 0.18 A |
| Tvirtinimo tipas | Su varžtais |
| Su apkeitimo lęšiais | No |
| Nominali įtampa DC | 24 V |
| Saugos laipsnis (IP) | IP54 |
| Sąsajos tipas | Eternetas |
| Standartinių radijo bangų „Bluetooth“ įrenginys | No |
| Standartinių radijo bangų WLAN 802.11 įrenginys | No |