QUINT4-PS/3AC/24DC/20/IOL - Power supply unit image 1
QUINT4-PS/3AC/24DC/20/IOL - Power supply unit image 2
QUINT4-PS/3AC/24DC/20/IOL - Power supply unit thumbnail 1
QUINT4-PS/3AC/24DC/20/IOL - Power supply unit thumbnail 2
Power supply unit
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 4063151147549
MPN: 1151048
Dėžė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas QUINT4-PS/3AC/24DC/20/IOL - Power supply unit
Prekės ženklas Phoenix Contact
Kategorijos DC maitinimo šaltinis
Kilmės šalis* TH
ETIM EC002540
Plotis 70 mm
Aukštis 130 mm
Gylis 125 mm
Tiekimo įtampos tipas Kintamoji ar nuolatinė srovė
Galios išvestis 480 W
Galimas bėgių montavimas Yes
Galimas montavimas prie sienos No
1 antrinė išvesties įtampa 24-29.5 V
Nominali tiekimo įtampa, kai AC 50 Hz 400-500 V
Maks. išvesties srovė 1 30 A
Išėjimo srovės nominalioji vertė 1 20 A
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4063151147549
Kiti techniniai duomenys
Suprojektuotas aukštis 130 mm
Energijos sunaudojimas 541 VA
Modulinė versija No
Pritaikytas saugumo funkcijoms Yes
Stabilizuota išvesties įtampa Yes
Elektrinės jungties tipas Varžto jungtis
Stabilizuotas Yes
Saugos laipsnis (IP) IP20
Galimas tiesioginis montavimas No
Reguliuojama antrinė įtampa Yes
Nominali tiekimo įtampa, kai AC 60 Hz 400-500 V
DC nominali tiekimo įtampa 226-390 V
Atsparus trumpam jungimuisi Yes
Nominali išėjimo įtampos vertė 24 V
SIL pagal IEC 61508 Nėra
Aprašymas
Primary-switched power supply unit QUINT POWER, Screw connection, DIN rail mounting, input: 3-phase, output: 24 V DC / 20 A