QUINT4-PS/24-48DC/48DC/2/PT - DC/DC converter image 1
QUINT4-PS/24-48DC/48DC/2/PT - DC/DC converter image 2
QUINT4-PS/24-48DC/48DC/2/PT - DC/DC converter thumbnail 1
QUINT4-PS/24-48DC/48DC/2/PT - DC/DC converter thumbnail 2
DC/DC converters
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki kito kainoraščio arba tol, kol baigsis atsargos
EAN: 4055626944395
MPN: 1098676
Dėžė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas QUINT4-PS/24-48DC/48DC/2/PT - DC/DC converter
Prekės ženklas Phoenix Contact
Kategorijos DC maitinimo šaltinis
Kilmės šalis* CN
ETIM EC002540
Plotis 45 mm
Aukštis 106 mm
Gylis 90 mm
Galios išvestis 96 W
Galimas bėgių montavimas Yes
Galimas montavimas prie sienos No
1 antrinė išvesties įtampa 48-56 V
Maks. išvesties srovė 1 4 A
Išėjimo srovės nominalioji vertė 1 2 A
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4055626944395, 4055626944395
Kiti techniniai duomenys
Suprojektuotas aukštis 106 mm
Modulinė versija No
Stabilizuota išvesties įtampa Yes
Elektrinės jungties tipas Kita
Saugos laipsnis (IP) IP20
Galimas tiesioginis montavimas No
DC nominali tiekimo įtampa 22-60 V
Atsparus trumpam jungimuisi Yes
Nominali išėjimo įtampos vertė 48 V
Aprašymas
Primary-switched DC/DC converter, QUINT POWER, DIN rail mounting, input: 24 V DC - 48 V DC, output: 48 V DC / 2 A