| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | QT 1X18/220-240 DIM VS20 OSRAM |
| Prekės ženklas | OSRAM |
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8504 1080 00 |
| ETIM | EC001497 |
| Plotis | 30 mm |
| Modelis | Elektroninis |
| Tinka lempos galiai | 18 W |
| Ilgis | 360 mm |
| TC-L lempos tipui | Yes |
| T26 lempos tipui | Yes |
| Nominali įtampa nuo / iki | 220-240 V |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| TC-F lempos tipui | Yes |
| Tinkamas vienos lempos galiai | 18 W |
| Tinkamas lempų skaičius | 1 |
| Reguliavimas 0-10 V | No |
| Blankus apšvietimas 1-10 V | Yes |
| Tamsos DALI | No |
| Tamsos DMX | No |
| Į prietaisą integruotas tamsos potenciometras | No |
| Sumažintas GPRS | No |
| Apšvietimo linijos jungiklis | No |
| Specifiškas tamsus gamintojas | No |
| Tamsos maitinimo įtampos moduliacija | No |
| Neryškus fazės nutrūkimas | No |
| Neryškus fazės dalijimas | No |
| Programuojamas silpnėjimas | No |
| Radijo dažnio reguliavimas | No |
| Reguliavimas sinusinei bangai sumažinti | No |
| Pritemdymo palytėjimas ir pritemdymas | No |
| Tamsos Zigbee | No |
| Reguliavimas su nuspaudžiamuoju mygtuku | No |
| Be neryškių funkcijų | No |
| DSI reguliavimas | No |