QSA SWITCH-DISC FUSE QSA125N1-00/3N K2DG
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 8711426950627
MPN: 1319954
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas QSA SWITCH-DISC FUSE QSA125N1-00/3N K2DG
Prekės ženklas EATON
Kategorijos Saugiklių skyrikliai-jungikliai
Kilmės šalis* GB
Suderintos sistemos kodas 8536 5080 00
ETIM EC001040
Nominali nuolatinė srovė Iu 125 A
Polių skaičius 4
Priekinio šono apsaugos laipsnis (IP) IP00
Tinka saugikliams NH000, NH00
Pagrindinio jungiklio versija No
Saugos jungiklio versija No
Nominali operacinė galia, kai AC-23, 400V 59 kW
Maks. nominali operacinė įtampa Ue AC 690 V