| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | PVC KAB.M.CONN.7/8'' 16UN 3P RECHT V 10M |
| Prekės ženklas | Telemecanique |
| Kategorijos |
Sensor-actuator Patch Cords
|
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8544 4290 00 |
| Polių skaičius | 3 |
| Pakavimo lygis 1 | 3389119073301 |
| Be halogeno | No |
| Nustatyta įtampa | 250 V |
| Kabelio ilgis | 10 m |
| Ekranuotas | No |
| Fiksuota operacinė temperatūra | -25-80 °C |
| Nepertraukiamumo rezistorius | 5 mOhm |
| Kontaktinio paviršiaus medžiaga | Kita |
| Vulkanizuoti | No |
| Kabelio apvalkalo medžiaga | PVC |
| Saugos laipsnis (IP) | Kita |
| Dėžinės pusės elektrinės jungties tipas | Kita |
| Lauko pusės elektrinės jungties tipas | Kita |
| Dėžinės pusės kabelio padavimo padėties nustatymas | Kita |
| Lauko pusės kabelio padavimo padėties nustatymas | Tiesus |
| Su LED rodmeniu | No |
| Lauko šono įjungiamo kontakto tipas | Šyna |
| Kontaktinio kūno medžiaga | Kita |
| Kabelio dangos spalva | Juodas |
| Nominali srovė In | 7 A |
| Įdedamojo kontakto tipas, korpuso šone | Šyna |