PV-350A-3L-15 FUSE 350A 1500V 3L PV image 1
PV-350A-3L-15 FUSE 350A 1500V 3L PV image 2
PV-350A-3L-15 FUSE 350A 1500V 3L PV image 3
PV-350A-3L-15 FUSE 350A 1500V 3L PV image 4
PV-350A-3L-15 FUSE 350A 1500V 3L PV image 5
PV-350A-3L-15 FUSE 350A 1500V 3L PV thumbnail 1
PV-350A-3L-15 FUSE 350A 1500V 3L PV thumbnail 2
PV-350A-3L-15 FUSE 350A 1500V 3L PV thumbnail 3
PV-350A-3L-15 FUSE 350A 1500V 3L PV thumbnail 4
PV-350A-3L-15 FUSE 350A 1500V 3L PV thumbnail 5
FUSE 350A 1500V 3L PV
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 30.06.26
EAN: 5027590525800
MPN: PV-350A-3L-15
Pakuotė: 1
Dėžė: 8
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 1-4 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas PV-350A-3L-15 FUSE 350A 1500V 3L PV
Prekės ženklas EATON
Kategorijos HRC saugos
Kilmės šalis* HU
Suderintos sistemos kodas 8535 1000 00
ETIM EC004556
Srovės tipas Nuolatinė srovė
Nustatyta srovė 355 A
Utilizacijos kategorija gPV (fotoelemento apsauga)
Nutraukimo pajėgumas 50 kA
Nurodytoji nuolatinė įtampa 1500 V
Saugiklio konstrukcijos tipas pagal IEC 60269 3L
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 5027590525800
Pakavimo lygis 2 5027590525824
Kiti techniniai duomenys
Spalvos kodas Baltas
Saugiklio būklės indikatoriaus tipas Viršutinio saugiklio būsenos indikatorius
Galios nuostoliai prie nurodytosios srovės 84 W
Aprašymas
FUSE 350A 1500V 3L PV