| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | PUSZKA SERII „LIGHT” EVT-231 |
| Prekės ženklas | PCE |
| ETIM | EC002600 |
| Be halogeno | No |
| Sandarinamas | No |
| Atsparus oro poveikiui | No |
| Saugos laipsnis (IP) | IP65 |
| Įeitis pro galinę dalį | No |
| Pakavimo lygis 1 | 5907711112884 |
| Pakavimo lygis 2 | 5907711112884 |
| Spalva | Baltas |
| Plotis | 260 mm |
| Gylis | 100 mm |
| Ilgis | 197 mm |
| Operacinės temperatūros diapazonas | -25-40 °C |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Modelis, išbandytas nuo sprogimų | No |
| Su ekranavimu | No |
| Pridedamas | No |
| Kietėjantis | No |
| Įskaitant liejamąjį komplektą | No |
| Skaidri danga | No |
| Montuojamas dirvožemyje | No |
| Montavimas po vandeniu | No |