| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | PUSHBUTTON HE, BLACK, WITH MARKING |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | FR |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC001038 |
| Skylės diametras | 22.5 mm |
| Mygtuko spalva | Juodas ir baltas |
| Mygtuko tipas | Plokščias |
| Saugos laipsnis (IP) | IP66 |
| NEMA apsaugos laipsnis | 13 |
| Pakavimo lygis 1 | 3606480554766 |
| Tinka apšvietimui | No |
| Atrakinimo metodas | Nėra |
| Atstatoma padėtis su spyruokle | Yes |
| Dangtelio diametras | 30 mm |
| Tinka avariniam sustabdymui | No |
| Priekinio žiedo spalva | Juodas |
| Su atidarymu | 0 mm |
| Ertmės metrinis aukštis | 0 mm |
| Priekinio žiedo medžiaga | Plastikinis |
| Su priekiniu žiedu | Yes |
| Lęšių konstrukcijos tipas | Apvalus |
| Lempos maitinimo įtampa | 0 V |
| Montavimas prie sienos / tiesioginis montavimas | No |