| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Push-butt. insert f. hotel card sw. cov. 10A, change-ov. cont., NC/NO |
| Prekės ženklas | Berker |
| Kategorijos |
Jungikliai
|
| Suderintos sistemos kodas | 8536 5080 00 |
| ETIM | EC000029 |
| Nominali įtampa | 250 V |
| Montavimo metodas | Apatinis sluoksnis (tinko) |
| Kompleksinio bloko išdėstymas | Pagrindinis elementas |
| Veikimo metodas | Viešbučio kortelė |
| Modelis | Vienas mygtukas |
| Be halogeno | No |
| Įspaudas | Nėra |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapdorotas |
| Su signaline lempa | No |
| Nustatyta srovė | 10 A |
| Etiketės vietos / informacijos paviršius | No |
| Atgalinio kontakto signalas | No |
| Medžiagos kokybė | Kita |
| Polių skaičius | 1 |
| Medžiaga | Kita |
| Tvirtinimo tipas | Įrengimas su kumšteliu |
| Svirtelių skaičius | 0 |
| Su apšvietimu | No |
| Permatomas | No |
| Tinka apsaugos laipsniui (IP) | IP20 |
| Įrenginio plotis | 71 mm |
| Įrenginio aukštis | 71 mm |
| Įrenginio gylis | 41 mm |
| Mažiausias įmontuoto įrenginio gylis | 44 mm |
| Antibakterinis apdorojimas | No |
| Pakavimo lygis 1 | 4011334237716 |
| Pakavimo lygis 2 | 4011334237716 |