| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | PURESUN 120W 1.0% R 2M |
| Prekės ženklas | Sylvania |
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 4900 00 |
| ETIM | EC002962 |
| Lizdas | G13 |
| Užtamsinamas | No |
| Bendras ilgis | 0 mm |
| Diametras | 38 mm |
| Juoda lempa | No |
| Tinka orui dezinfekuoti | No |
| Tinka asmeninei gerovei | No |
| Tinka vabzdžių gaudyklei | No |
| Tinka taikymui medicinoje | No |
| Tinka reprografijai | No |
| Saulės rauginimas, įdegis | No |
| Tinkamas vandeniui dezinfekuoti | No |
| Lempos galia | 120 W |
| Pakavimo lygis 1 | 5410288713267 |
| Lempos forma | Vamzdelis, dvigubas galas |
| Lempa | Kita |
| Vidutinis nominalus tarnavimo laikas | 1000 h |
| Svertinės energijos sąnaudos per 1000 valandų | 0 kWh |
| Gyvsidabrio kiekis | 9 mg |