| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | PULSANT CART BP300AV RCAVA2C |
| Prekės ženklas | Legrand |
| Kategorijos |
Door Entry Systems
|
| Kilmės šalis* | IT |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8517 7900 00 |
| ETIM | EC000349 |
| Modelis | Kalbėti/ skambinti |
| Pakavimo lygis 1 | 8012199926773 |
| Pakavimo lygis 2 | 8012199926780 |
| Pakavimo lygis 3 | 8012199926773 |
| Spalva | Sidabrinis |
| Plotis | 20 mm |
| Aukštis | 25 mm |
| Gylis | 140 mm |
| Mygtukų su varpeliu skaičius | 1 |
| Instaliacinis metodas | Šynos sistema |