| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | PTC SONDE 160 GRADEN |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kategorijos |
Electrical Test Equipment
Temperatūros zondas |
| Kilmės šalis* | FR |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8533 4010 00 |
| Modelis | Smailė |
| Matavimo diapazonas | 160 °C |
| Medžiaga | Kita |
| Jungiamojo kabelio ilgis | 1 m |
| Zondo ilgis | 250 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 3389110531893 |