| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | PSM 1 12 24 Mains rectifier |
| Prekės ženklas | Siedle |
| Kategorijos |
Door Entry Systems
|
| Kilmės šalis* | IT |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC001089 |
| Montavimo metodas | DIN bėgis |
| Taikymas | Kita |
| Įvesties įtampa | 110 V |
| Išvesties įtampa | 24 V |
| Srovės tipas | Nuolatinė srovė |
| Maks. išeigos srovė | 500 mA |
| Instaliacinis metodas | Nepriklausomas nuo sistemos |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |
| Pakavimo lygis 1 | 4056138011018 |
| Plotis | 107 mm |
| Aukštis | 89 mm |
| Gylis | 60 mm |
| Dažnio diapazonas | 50-60 Hz |
| Integruota durų atidarymo grandinė | No |
| Valdymo funkcija | No |
| Paslaugos indikacija | Yes |
| Prisijungtinų dalyvių skaičius | 1 |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 1 |
| Įvertinimo funkcija | No |
| Su kontaktu | No |
| Atsparus trumpam jungimuisi | Yes |
| Programuojamas užraktas | No |