| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | PSB- 60W- 24V- 7Ah |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC002542 |
| Tiekimo įtampos tipas | Kintamoji srovė |
| Galios išvestis | 50 W |
| Elektrinės jungties tipas | Įjungimo jungtis |
| Saugos laipsnis (IP) | IP30 |
| Maks. išvesties srovė 1 | 2.5 A |
| Maks. išvesties srovė 2 | 2.5 A |
| Pakavimo lygis 1 | 3660191613983 |
| Plotis | 220 mm |
| Aukštis | 175 mm |
| Gylis | 300 mm |
| Suprojektuotas aukštis | 220 mm |
| Funkcionalumo lygis pagal EN ISO 13849-1 | Nėra |
| SIL pagal IEC 61508 | Nėra |