PRVS3501 Main Distribution Board image 1
PRVS3501 Main Distribution Board image 2
PRVS3501 Main Distribution Board image 3
PRVS3501 Main Distribution Board image 4
PRVS3501 Main Distribution Board image 5
PRVS3501 Main Distribution Board thumbnail 1
PRVS3501 Main Distribution Board thumbnail 2
PRVS3501 Main Distribution Board thumbnail 3
PRVS3501 Main Distribution Board thumbnail 4
PRVS3501 Main Distribution Board thumbnail 5
SEGR.VER.REAR H=200MM W=1250MM NO I.UP.
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 8015646796639
MPN: 1STQ009141A0000
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas PRVS3501 Main Distribution Board
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Montavimo komponentai
Suderintos sistemos kodas 8538 1000 00
ETIM EC002525
Su kabelio įeiga No
Medžiaga Plienas
Vidinio atskyrimo formai 2a Yes
2b formos vidinis atskyrimas Yes
Dėl vidinės separacijos formos 3a Yes
Vidiniam atskyrimui formuoti 3b Yes
Dėl vidinio atskyrimo formos 4a Yes
Vidinio atskyrimo formai 4b Yes
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 8015646796639
Kiti techniniai duomenys
Spalva Kita
Plotis 1252 mm
Aukštis 198 mm
Konstrukcijos tipas Agregato reikmenų komplektas
Su užraktu No
Paviršiaus tipas Kita
Atsisiuntimai
Aprašymas
segr.ver.rear h=350mm w=1250mm no i.up.