PRUCT-2023-26-W110-V0 Railroad Relay image 1
PRUCT-2023-26-W110-V0 Railroad Relay
Tik užsakymas Minimalus užsakymo kiekis: 10
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 31.12.26
EAN: 5900005219092
MPN: 862277
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 2-4 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas PRUCT-2023-26-W110-V0 Railroad Relay
Prekės ženklas RELPOL
Kategorijos Elektromechaninės relės
Suderintos sistemos kodas 8536 4900 00
ETIM EC001437
Nominali srovė 16 A
Jungiklio kontakto tipas Paprastas kontaktas
Elektrinės jungties tipas Varžto jungtis
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 50 Hz 0 V
Saugos laipsnis (IP) IP20
Su LED rodmeniu No
Aktyvacijos įtampos tipas Nuolatinė srovė
Įprastai uždarytų kontaktų skaičius 0
Įprastai atvirų kontaktų skaičius 3
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 5900005219092
Kiti techniniai duomenys
Plotis 41.5 mm
Aukštis 77.3 mm
Gylis 84.5 mm
Su nuimamais gnybtais No
Varomoji poliarizacija Be poliškumo
Varomasis perjungimo režimas Stabilus
Su apsauginės relės kontaktais No
Pilnai su lizdu No
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 60 Hz 0 V
DC nominali kontrolės maitinimo įtampa 110 V
Kontaktinio paviršiaus medžiaga Sidabrinis
Kontakto medžiaga Nikelis
Perjungimo kontaktų skaičius 0
Atsisiuntimai
Aprašymas
Relays for railroad industry - interface PRUCT-2023-26-W110-V0, 3 NO. Contact material: AgNi. Voltage coil 110 V DC. Rated load AC1 16 A / 250 V AC. Mounting: mounting on 35 mm rail. Cover protection category IP 20.