| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Redundancy module, 24 V DC |
| Prekės ženklas | Weidmüller |
| Kategorijos |
Nepertraukiamo maitinimo šaltiniai (UPS) ir priedai
|
| Kilmės šalis* | CN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 4190 00 |
| ETIM | EC002850 |
| Priedo tipas | Perteklinis modulis |
| Priedas | No |
| Atsarginė dalis | No |
| Pakavimo lygis 1 | 4050118496840 |
| Plotis | 52 mm |
| Aukštis | 130 mm |
| Gylis | 125 mm |