Pressure Transmitter With Voltage Output (3-Wire)   PT10R-2043-U1-H1141 image 1
Pressure Transmitter With Voltage Output (3-Wire)   PT10R-2043-U1-H1141 image 2
Pressure Transmitter With Voltage Output (3-Wire)   PT10R-2043-U1-H1141 thumbnail 1
Pressure Transmitter With Voltage Output (3-Wire)   PT10R-2043-U1-H1141 thumbnail 2
Druktransmitter, met spanningsuitgang (3-draads)
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 4047101416640
MPN: 6837733
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas Pressure Transmitter With Voltage Output (3-Wire)  PT10R-2043-U1-H1141
ETIM EC002990
Aplinkos temperatūra -30 °C
Analoginė išvestis 0 V ... 10 V No
Analoginė išvestis 0 mA ... 20 mA No
Analoginė išvestis 4 mA ... 20 mA No
Analoginis išėjimas 2 V ... 10 V No
Analoginė išvestis 0 V ... 5 V No
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4047101416640, 4047101416640
Atsisiuntimai
Aprašymas
Druktransmitter, met spanningsuitgang (3-draads), Bedrijfsspanning 12…33 VDC, Volledig gelaste metalen meetcel, drukbereik 0 … 10 bar rel., 12 … 33 VDC, Analoge uitgang 0…10 V, Procesaansluiting G1/2", buitendraad, vooraan afdichtend, Apparaat met stekker, M12 × 1