Pressure Transmitter With Voltage Output (3-Wire)   PT100R-2008-U1-DA91 image 1
Druktransmitter, met spanningsuitgang (3-draads)
EAN: 4047101402759
MPN: 6837661
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas Pressure Transmitter With Voltage Output (3-Wire)  PT100R-2008-U1-DA91
ETIM EC002990
Aplinkos temperatūra -30 °C
Analoginė išvestis 0 V ... 10 V No
Analoginė išvestis 0 mA ... 20 mA No
Analoginė išvestis 4 mA ... 20 mA No
Analoginis išėjimas 2 V ... 10 V No
Analoginė išvestis 0 V ... 5 V No
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4047101402759, 4047101402759
Atsisiuntimai
Aprašymas
Druktransmitter, met spanningsuitgang (3-draads), Bedrijfsspanning 12…33 VDC, Volledig gelaste metalen meetcel, drukbereik 0 … 100 bar rel., 12 … 33 VDC, Analoge uitgang 0…10 V, Procesaansluiting G1/2”, buitendraad, achteraan afdichtend en manometer (combi), Apparaat met stekker, DIN EN 175301-803-A