Pressure Transmitter With Current Output (2-Wire)   PT40R-1003-I2-H1143 image 1
Druktransmitter, Met stroomuitgang (2-draads)
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki kito kainoraščio arba tol, kol baigsis atsargos
EAN: 4047101419856
MPN: 6837736
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas Pressure Transmitter With Current Output (2-Wire)  PT40R-1003-I2-H1143
Prekės ženklas TURCK
Kategorijos Slėgio jutikliai
Kilmės šalis* CH
Suderintos sistemos kodas 9026 2020 00
ETIM EC002990
Aplinkos temperatūra -30 °C
Analoginė išvestis 0 V ... 10 V No
Analoginė išvestis 0 mA ... 20 mA No
Analoginė išvestis 4 mA ... 20 mA No
Analoginis išėjimas 2 V ... 10 V No
Analoginė išvestis 0 V ... 5 V No
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4047101419856, 4047101419856
Atsisiuntimai
Aprašymas
Druktransmitter, Met stroomuitgang (2-draads), Bedrijfsspanning 7…33 VDC, Keramische meetcel, Compacte en robuuste constructie, Uitstekende EMC-eigenschappen, keramische sensor, compact en extreem robuust type, FPM dichtingsmateriaal, 7 … 33 VDC, Analoge uitgang 4 … 20 mA, Procesaansluiting 1/4"-18 NPT buitendraad, Apparaat met stekker, M12 × 1