Pressure Transmitter With Current Output (2-Wire)   PT16R-1003-I2-H1143 image 1
Druktransmitter, Met stroomuitgang (2-draads)
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki kito kainoraščio arba tol, kol baigsis atsargos
EAN: 4047101403756
MPN: 6837699
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas Pressure Transmitter With Current Output (2-Wire)  PT16R-1003-I2-H1143
ETIM EC002990
Aplinkos temperatūra -30 °C
Analoginė išvestis 0 V ... 10 V No
Analoginė išvestis 0 mA ... 20 mA No
Analoginė išvestis 4 mA ... 20 mA No
Analoginis išėjimas 2 V ... 10 V No
Analoginė išvestis 0 V ... 5 V No
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4047101403756, 4047101403756
Atsisiuntimai
Aprašymas
Druktransmitter, Met stroomuitgang (2-draads), Bedrijfsspanning 7…33 VDC, Keramische meetcel, Compacte en robuuste constructie, Uitstekende EMC-eigenschappen, drukbereik 0 … 16 bar rel., 7 … 33 VDC, Analoge uitgang 4 … 20 mA, Procesaansluiting 1/4"-18 NPT buitendraad, Apparaat met stekker, M12 × 1