Pressure Transmitter With Current Output (2-Wire)   PT10R-1004-I2-WM0.5 image 1
Druktransmitter, Met stroomuitgang (2-draads)
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 4047101431827
MPN: 6837729
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas Pressure Transmitter With Current Output (2-Wire)  PT10R-1004-I2-WM0.5
Prekės ženklas TURCK
Kategorijos Slėgio jutikliai
Kilmės šalis* CH
Suderintos sistemos kodas 9026 2020 00
ETIM EC002990
Aplinkos temperatūra -30 °C
Analoginė išvestis 0 V ... 10 V No
Analoginė išvestis 0 mA ... 20 mA No
Analoginė išvestis 4 mA ... 20 mA No
Analoginis išėjimas 2 V ... 10 V No
Analoginė išvestis 0 V ... 5 V No
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4047101431827, 4047101431827
Atsisiuntimai
Aprašymas
Druktransmitter, Met stroomuitgang (2-draads), Bedrijfsspanning 7…33 VDC, Keramische meetcel, Compacte en robuuste constructie, Uitstekende EMC-eigenschappen, drukbereik 0 … 10 bar rel., 7 … 33 VDC, Analoge uitgang 4 … 20 mA, Procesaansluiting G1/4″ buitendraad (afdichting aan achterzijde) conform DIN EN ISO 1179-2 met afdichtring met FPM-profiel, Kabelapparaat, litzedraden met open uiteinde