Pressure Transmitter With Current Output (2-Wire)   PT100R-2008-I2-H1143/X image 1
Druktransmitter, met stroomuitgang (2-draads)
EAN: 4047101403008
MPN: 6837686
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas Pressure Transmitter With Current Output (2-Wire)  PT100R-2008-I2-H1143/X
ETIM EC002990
Aplinkos temperatūra -30 °C
Analoginė išvestis 0 V ... 10 V No
Analoginė išvestis 0 mA ... 20 mA No
Analoginė išvestis 4 mA ... 20 mA No
Analoginis išėjimas 2 V ... 10 V No
Analoginė išvestis 0 V ... 5 V No
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4047101403008, 4047101403008
Atsisiuntimai
Aprašymas
Druktransmitter, met stroomuitgang (2-draads), Bedrijfsspanning 7…33 VDC, Volledig gelaste metalen meetcel, Drukbereik 0…100 bar rel., Drukpiekbescherming, 7 … 33 VDC, Analoge uitgang 4 … 20 mA, Procesaansluiting G1/2”, buitendraad, achteraan afdichtend en manometer (combi), Apparaat met stekker, M12 × 1