Pressure Transmitter With Current Output (2-Wire)   PT1.5V-1004-I2-H1143 image 1
Druktransmitter, Met stroomuitgang (2-draads)
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki kito kainoraščio arba tol, kol baigsis atsargos
EAN: 4047101432329
MPN: 6837788
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas Pressure Transmitter With Current Output (2-Wire)  PT1.5V-1004-I2-H1143
ETIM EC002990
Aplinkos temperatūra -30 °C
Analoginė išvestis 0 V ... 10 V No
Analoginė išvestis 0 mA ... 20 mA No
Analoginė išvestis 4 mA ... 20 mA No
Analoginis išėjimas 2 V ... 10 V No
Analoginė išvestis 0 V ... 5 V No
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4047101432329, 4047101432329
Atsisiuntimai
Aprašymas
Druktransmitter, Met stroomuitgang (2-draads), Bedrijfsspanning 7…33 VDC, Keramische meetcel, Compacte en robuuste constructie, Uitstekende EMC-eigenschappen, drukbereik -1 … 1.5 bar rel., 7 … 33 VDC, Analoge uitgang 4 … 20 mA, Procesaansluiting G1/4″ buitendraad (afdichting aan achterzijde) conform DIN EN ISO 1179-2 met afdichtring met FPM-profiel, Apparaat met stekker, M12 × 1