Pressure Sensor With Voltage Output (3-Wire)   PT4A-1004-U1-H1143/X image 1
Druksensor, met spanningsuitgang (3-draads)
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 4047101408102
MPN: 6839505
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas Pressure Sensor With Voltage Output (3-Wire)  PT4A-1004-U1-H1143/X
Prekės ženklas TURCK
Kategorijos Slėgio jutikliai
Kilmės šalis* CH
Suderintos sistemos kodas 9026 2020 00
ETIM EC002990
Aplinkos temperatūra -30 °C
Analoginė išvestis 0 V ... 10 V No
Analoginė išvestis 0 mA ... 20 mA No
Analoginė išvestis 4 mA ... 20 mA No
Analoginis išėjimas 2 V ... 10 V No
Analoginė išvestis 0 V ... 5 V No
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4047101408102, 4047101408102
Atsisiuntimai
Aprašymas
Druksensor, met spanningsuitgang (3-draads), Bedrijfsspanning 12…33 VDC, Keramische meetcel, Compacte en robuuste constructie, Uitstekende EMC-eigenschappen, Drukbereik 0 … 4,0 bar abs., Drukpiekbescherming, 12 … 33 VDC, Analoge uitgang 0…10 V, Procesaansluiting G1/4″ buitendraad (afdichting aan achterzijde) conform DIN EN ISO 1179-2 met afdichtring met FPM-profiel, Apparaat met stekker, M12 × 1