| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | LPTEBEMP LIGHTING ENCLOSURE TYPE E-B EMPTY ; LPTEBEMP |
| Prekės ženklas | ABB |
| Kilmės šalis* | TR |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC000331 |
| Montavimo metodas | Metrinis |
| Plotis | 148 mm |
| Aukštis | 25 mm |
| Maksimaliam ventiliatorių skaičiui | 0 |
| Diametras | 8 mm |
| Su įmontuotu filtru | No |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Saugos laipsnis (IP) | IP67 |
| Paviršiaus tipas | Neapdorotas |
| Pakavimo lygis 1 | 5411815243790 |