| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Pre-cut lid 2gang,BRA70132,untreated |
| Prekės ženklas | Hager |
| ETIM | EC000190 |
| Vienetų skaičius | 2 |
| Ilgis | 250 mm |
| Įrenginio tipas | Įtaisai su centrine plokšte |
| Su atidarymu | 147 mm |
| Ertmės diametras | 0 mm |
| Ertmės metrinis aukštis | 76 mm |
| Gaubto plotis | 130 mm |
| Pakavimo lygis 1 | 4012740297547, 4012740297547 |
| Pakavimo lygis 2 | 4012740297547 |
| Pakavimo lygis 3 | 4012740297547 |
| Spalva | Kita |
| Modelis | Lygus |
| Be halogeno | Yes |
| Paviršiaus apdorojimas | Neapdorotas |
| Medžiagos kokybė | Kita |
| Medžiaga | Aliuminis |
| Tvirtinimo tipas | Vidinis |
| Su etiketės vieta | No |
| Bendras gaubtas | No |
| Apsauginė juostelė | Yes |
Pre-cut lid 2gang,BRA70132,untreated