| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Pre cabled connection, Limit switches XC Standard, ZCMC, 2 Poles, PvR, 7 m |
| Prekės ženklas | Telemecanique |
| Kategorijos |
Jutiklių/pavarų sujungiamieji laidai
|
| Kilmės šalis* | ID |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| ETIM | EC001855 |
| Polių skaičius | 2 |
| Pakavimo lygis 1 | 3389110221732 |
| Pakavimo lygis 2 | 3389110221736 |
| Pakavimo lygis 3 | 3389110221732 |
| Be halogeno | No |
| Nustatyta įtampa | 240 V |
| Kabelio ilgis | 7 m |
| Ekranuotas | Yes |
| Kintanti operacinė temperatūra | -25-70 °C |
| Fiksuota operacinė temperatūra | -40-70 °C |
| Nepertraukiamumo rezistorius | 25 mOhm |
| Kontaktinio paviršiaus medžiaga | Kita |
| Vulkanizuoti | Yes |
| Kabelio apvalkalo medžiaga | Kita |
| Saugos laipsnis (IP) | Kita |
| Dėžinės pusės elektrinės jungties tipas | Daugiagyslio laido antgalis |
| Lauko pusės elektrinės jungties tipas | Kita |
| Dėžinės pusės kabelio padavimo padėties nustatymas | Tiesus |
| Lauko pusės kabelio padavimo padėties nustatymas | Tiesus |
| Su LED rodmeniu | No |
| Lauko šono įjungiamo kontakto tipas | Kištukas |
| Kontaktinio kūno medžiaga | CuZn |
| Kabelio dangos spalva | Juodas |
| Nominali srovė In | 1.5 A |
| Įdedamojo kontakto tipas, korpuso šone | Kištukas |