PRC 20/5-C1-FT25-FS2,5 - Device connector front mounting image 1
Device connector front mounting
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki kito kainoraščio arba tol, kol baigsis atsargos
EAN: 4063151558673
MPN: 1308652
Dėžė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 4-6 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas PRC 20/5-C1-FT25-FS2,5 - Device connector front mounting
Prekės ženklas Phoenix Contact
Kategorijos Apvalios jungtys
Kilmės šalis* PL
Suderintos sistemos kodas 8536 6990 00
ETIM EC002635
Aplinkos temperatūra 85 °C
Galios kontaktų skaičius 0
Valdomų kontaktų skaičius 5
Kontaktinių duomenų skaičius 0
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4063151558673
Kiti techniniai duomenys
Užrakto mechanizmas Kita
Ekranuotas No
Su būklės rodmeniu No
Elektrinės jungties tipas Varžto jungtis
Su apsauginiu laidininku No
Aprašymas
Panel feed-through, Range of articles: PRC 20, Device connector front mounting, color: black, number of positions: 5, min. conductor cross section: 0.5 mm², max. conductor cross section: 2.5 mm², rated voltage: 400 V, rated current: 20 A, Connection method: Screw connection, Type of contact: Socket. Setting option for release: 1. with a tool or 2. by hand