| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | PRACTIBOX S 40 HOLES BRASS EARTH TERMINAL BLOCKS |
| Prekės ženklas | Legrand |
| Kategorijos |
Šynų sistemos ir priedai
|
| Kilmės šalis* | FR |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 9010 00 |
| ETIM | EC000275 |
| Nominali srovė | 80 A |
| Polių skaičius | 1 |
| Pakavimo lygis 1 | 3414971459007 |
| Pakavimo lygis 2 | 3414971512986 |
| Pakavimo lygis 3 | 3414971457737 |
| Montavimo metodas | Varžtas |
| Plotis | 297 mm |
| Aukštis | 16 mm |
| Gylis | 6 mm |
| Jungties tipas | Varžtas |
| Saugus kontaktas | No |