PPVS2200 Main Distribution Board image 1
PPVS2200 Main Distribution Board image 2
PPVS2200 Main Distribution Board image 3
PPVS2200 Main Distribution Board image 4
PPVS2200 Main Distribution Board image 5
PPVS2200 Main Distribution Board thumbnail 1
PPVS2200 Main Distribution Board thumbnail 2
PPVS2200 Main Distribution Board thumbnail 3
PPVS2200 Main Distribution Board thumbnail 4
PPVS2200 Main Distribution Board thumbnail 5
HORIZONTAL SHELF W=1000MM
Tiekėjo sandėlyje
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 8015646792143
MPN: 1STQ008695A0000
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas PPVS2200 Main Distribution Board
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Montavimo komponentai
Suderintos sistemos kodas 8538 1000 00
ETIM EC002525
Su kabelio įeiga No
Medžiaga Plienas
Vidinio atskyrimo formai 2a Yes
2b formos vidinis atskyrimas Yes
Dėl vidinės separacijos formos 3a Yes
Vidiniam atskyrimui formuoti 3b Yes
Dėl vidinio atskyrimo formos 4a Yes
Vidinio atskyrimo formai 4b Yes
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 8015646792143
Kiti techniniai duomenys
Spalva Kita
Aukštis 217 mm
Konstrukcijos tipas Agregato reikmenų komplektas
Su užraktu No
Paviršiaus tipas Kita
Atsisiuntimai
Aprašymas
2 lateral cell segregations h=200mm