PPFV2100 Main Distribution Board image 1
MD01 image 2
MD01 image 3
MD01 image 4
MD01 image 5
PPFV2100 Main Distribution Board image 6
PPFV2100 Main Distribution Board thumbnail 1
MD01 thumbnail 2
MD01 thumbnail 3
MD01 thumbnail 4
MD01 thumbnail 5
PPFV2100 Main Distribution Board thumbnail 6
PPFV2100 Abschlussprofil, vertikal, Rastereinheit 14 / Bauhöhe 10, 2 Stück
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja tol, kol baigsis atsargos
EAN: 8015646821843
MPN: 1STQ002289B0000
Dėžė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: Pagal užklausą
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas PPFV2100 Main Distribution Board
Prekės ženklas ABB
Kategorijos Montavimo komponentai
Suderintos sistemos kodas 7326 9098 00
ETIM EC002620
Modelis Montavimo rinkinys
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 8015646821843
Kiti techniniai duomenys
Spalva Kita
Plotis 88 mm
Aukštis 2104 mm
Gylis 14.1 mm
Medžiaga Metalas
Atsisiuntimai
Aprašymas
N.2 IP31 vertical profile H=2100mm: Horizontal/vertical front closing profiles IP30