| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | PowerPact multistandard - L-Frame - 250 A - 65 KA - Micrologic 3.0 trip unit |
| Prekės ženklas | Schneider Electric |
| Kilmės šalis* | US |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8536 2090 00 |
| ETIM | EC000074 |
| Nominali nuolatinė srovė Iu | 250 A |
| Polių skaičius | 3 |
| Nominali operacinė įtampa | 525 V |
| Apsaugos nuo perkrovos diapazono nustatymas | 70-250 A |
| Saugos laipsnis (IP) | IP40 |
| Nominalus trumpo jungimosi atjungimo pajėgumas Icu, kai 400 V, AC | 18 kA |
| Reguliuojamo diapazono neuždelstas trumpo jungimosi atjungimas | 337.5-3375 A |
| Pakavimo lygis 1 | 0785901899990 |
| Plotis | 140 mm |
| Aukštis | 340 mm |
| Gylis | 110 mm |
| Nominali operacinė galia, kai AC-3, 400 V | 0 kW |
| Su integruotu papildomu jungikliu | Yes |
| Su integruotu per žemos įtampos jungikliu | Yes |
| Pagrindinės srovės grandinės jungties tipas | Varžto jungtis |
| Kontrolinio elemento tipas | Kita |
| Išjungimo metodas | Elektroninis |
| Nominali operacinė galia, kai AC-3, 230 V | 0 kW |
| Jautrus faziniams gedimams | No |
| Įrenginio konstrukcija | Sumontuoto prietaiso fiksuoto montavimo technika |