| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | POWERBALL HCI®-TS Excellence 70 W/942 NDL PB Excellence |
| Prekės ženklas | OSRAM |
| Kilmės šalis* | DE |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8539 3290 00 |
| ETIM | EC000037 |
| Modelis | Ryškus |
| Lizdas | RX 7s |
| Šviesos srautas | 7600 lm |
| Bendras ilgis | 120 mm |
| Spalvos atkūrimo indeksas | 90-100 (1A klasė) |
| Diametras | 20 mm |
| Lempos efektyvumas | 108 lm/W |
| Lempos forma | Vamzdelis, dvigubas galas |
| Reikalingas išorinis balastas | Yes |
| Lempos įtampa | 94 V |
| Spalvos temperatūra | 4000 K |
| Lempos galia | 70 W |
| Lempų žymėjimas | T6 |
| Pakavimo lygis 1 | 4052899951174 |
| Pakavimo lygis 2 | 4052899951181 |
| Pakavimo lygis 3 | 4052899951174 |
| Energijos taupymo klasė | A+ |
| Apsauga nuo UV spindulių | Yes |
| Degimo padėtis | P45 |
| Reikalingas išorinis įdegiklis | Yes |
| Soliariumo lempa | No |
| Iškrovos vamzdelio medžiaga | Keramikas |
| Reikalingas uždaras šviestuvas | Yes |
| Šviesos spalva | 942 |
| Šviesos spalva pagal EN 12464-1 | Neutralus 3300-5300 K |
| Vidutinis nominalus tarnavimo laikas | 20000 h |
| Svertinės energijos sąnaudos per 1000 valandų | 80.3 kWh |
Metaal halide lampen met keramische technologie voor gesloten armaturen. Productkenmerken. Keramische POWERBALL® technologie. Lichtkleuren: Warm White (930 WDL), neutraal wit (942 NDL). Kleurweergave-index Ra: ? 90. Gemiddelde levensduur: 20.000 uur (gebruik met E-VSA met 70 400 Hz blokgolfstroom). Gemiddelde levensduur: 15.000 uur (met magnetisch voorschakelapparaat)Productvoordelen. Zeer hoge efficiëntie. Uitstekende kleurweergave. Zeer lange levensduur. Zeer goede kleurstabiliteit. UV-waarden in belangrijke mate onder de maximaal toegelaten limieten conform IEC 61167 dankzij de UV-filterToepassingsgebieden. Winkelgalerijen. Foyers, onthaalruimten. Musea, tentoonstellingen. Tentoonstellingshallen en handelsmarkten. Fabrieken en werkplaatsen. Gebouwen, monumenten, bruggen. Alleen goedgekeurd voor gebruik in gesloten armaturen. Buitengebruik alleen in geschikte armaturen.