| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | ZLSP253 Incoming POWER BAR |
| Prekės ženklas | ABB |
| Kategorijos |
Syna
|
| Paviršiaus apdorojimas | Dengtas alavu |
| Pakavimo lygis 1 | 7612271490843 |
| Plotis | 36 mm |
| Modelis | Plokščias |
| Aukštis | 50 mm |
| Lankstus | No |
| Ilgis | 68 mm |