| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Power Distribution Unit H11-102 2-pole 16 A 30 mA RCBO |
| Prekės ženklas | Ensto |
| ETIM | EC000003 |
| Nustatyta srovė | 16 A |
| Nustatyta įtampa | 250 V |
| Nominali gedimo srovė | 3.0E-5 A |
| Srovės nutekėjimo tipas | A |
| Selektyvinė apsauga | No |
| Dažnis | 50 Hz |
| Pakavimo lygis 1 | 6438100386726 |
| Pakavimo lygis 2 | 6438100386726 |
| Pakavimo lygis 3 | 6438100386726 |
| Montavimo metodas | DIN bėgis |
| Saugos laipsnis (IP) | IP20 |