DILMT7(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 3 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 1
DILMT7(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 3 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 2
DILMT7(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 3 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 3
DILMT7(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 3 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 4
DILMT7(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 3 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 1
DILMT7(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 3 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 2
DILMT7(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 3 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 3
DILMT7(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 3 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 4
Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 3 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 4015081944927
MPN: 197613
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 8-10 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas DILMT7(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 3 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals
Prekės ženklas EATON
Kategorijos AC galios kontaktoriai
Kilmės šalis* CN
Suderintos sistemos kodas 8536 4900 00
ETIM EC000066
Nominali operacinė galia, kai AC-3, 400 V 3 kW
Pagrindinių kontaktų, kurie įprastai yra atviri, skaičius 3
Įprastai uždarytų kontaktų, kurie yra pagrindiniai, skaičius 0
Nominali operacinė srovė Ie, kai AC-3, 400 V 7 A
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 50 Hz 24 V
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 60 Hz 24 V
DC nominali kontrolės maitinimo įtampa 0 V
Pagrindinės srovės grandinės jungties tipas Varžto jungtis
Aktyvacijos įtampos tipas Kintamoji srovė
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4015081944927
Kiti techniniai duomenys
Modulinė versija No
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra atviri, skaičius 0
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra uždaryti, skaičius 0
Nominali operacinė srovė Ie, kai AC-1, 400 V 20 A
Nominali darbinė srovė Ie, esant AC-4, 400 V 0 A
Nominali darbinė galia Ie, esant AC-4, 400 V 0 kW
Nurodytoji veikimo galia NEMA 0 kW
Aprašymas
Contactor, Application: Contactors for Motors, Contactors up to 95 A, 3 pole, Utilization category: AC-1: Non-inductive or slightly inductive loads, resistance furnaces, NAC-3: Normal AC induction motors: starting, switch off during running, AC-4: Normal AC induction motors: starting, plugging, reversing, inching, Connection technique: Screw terminals, Notes: Also suitable for motors with efficiency class IE3., Number of poles: 3 pole, Rated operational current AC-3 380 V 400 V: Ie= 7 A, Rated operational current AC-1 Conventional free air thermal current, 3 pole, 50 - 60 Hz Open at 40 °C: Ith =Ie= 20 A, Max. rating for three-phase motors , 50 - 60 Hz AC-3 220 V 230 V: P= 2.2 kW, 380 V 400 V: P= 3 kW, Can be combined with auxiliary contact: DILT-XHI.., Voltage AC/DC: AC operation