DILMT25(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 11 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 1
DILMT25(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 11 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 2
DILMT25(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 11 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 3
DILMT25(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 11 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals image 4
DILMT25(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 11 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 1
DILMT25(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 11 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 2
DILMT25(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 11 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 3
DILMT25(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 11 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals thumbnail 4
Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 11 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals
Tik užsakymas
Kaina (be PVM):
Ši kaina galioja iki 24.12.26
EAN: 4015081944965
MPN: 197617
Pakuotė: 1
Numatomas pristatymo laikas į mūsų sandėlį: 8-10 weeks
Technical Information
Prekės būklė Nauja
Gamintojo pavadinimas DILMT25(24V50/60HZ) Power contactor, 3 pole, 380 V 400 V: 11 kW, 24 V 50/60 Hz, AC operation, Screw terminals
Prekės ženklas EATON
Kategorijos AC galios kontaktoriai
Kilmės šalis* CN
Suderintos sistemos kodas 8536 4900 00
ETIM EC000066
Nominali operacinė galia, kai AC-3, 400 V 11 kW
Pagrindinių kontaktų, kurie įprastai yra atviri, skaičius 3
Įprastai uždarytų kontaktų, kurie yra pagrindiniai, skaičius 0
Nominali operacinė srovė Ie, kai AC-3, 400 V 25 A
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 50 Hz 24 V
Nominali kontrolės maitinimo įtampa, kai AC 60 Hz 24 V
DC nominali kontrolės maitinimo įtampa 0 V
Pagrindinės srovės grandinės jungties tipas Varžto jungtis
Aktyvacijos įtampos tipas Kintamoji srovė
Pakavimo informacija
Pakavimo lygis 1 4015081944965
Kiti techniniai duomenys
Modulinė versija No
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra atviri, skaičius 0
Papildomų kontaktų, kurie įprastai yra uždaryti, skaičius 0
Nominali operacinė srovė Ie, kai AC-1, 400 V 35 A
Nominali darbinė srovė Ie, esant AC-4, 400 V 0 A
Nominali darbinė galia Ie, esant AC-4, 400 V 0 kW
Nurodytoji veikimo galia NEMA 0 kW