| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | Power capacitor PHICAP MKP 400 V 4.2 kVAr |
| Prekės ženklas | Siemens |
| Kategorijos |
Kondensatoriai
|
| Kilmės šalis* | IN |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Suderintos sistemos kodas | 8532 1000 00 |
| ETIM | EC001516 |
| Plotis | 0 mm |
| Gylis | 0 mm |
| Pajėgumas | 0 µF |
| Diametras | 0 mm |
| Ilgis | 0 mm |
| Su įstatomais kontaktais | No |
| Galia/geba | 0 µF |
| Pakavimo lygis 1 | 4047624057184 |
| Pakavimo lygis 2 | 4047624057184 |