| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | pow.supply DC 12 V 2 A DRA Electronics |
| Prekės ženklas | Gira |
| Kategorijos |
Bus System Devices (KNX/Modbus)
|
| Kilmės šalis* | IT |
| * Faktinė kilmės šalis gali skirtis priklausomai nuo pristatymo partijos. Norėdami patvirtinti konkrečią kilmės šalį, susisiekite su savo paskyros vadybininku. | |
| Montavimo metodas | DRA |
| Maks. išeigos srovė | 0 mA |
| Antrinė įtampa | 0 V |
| EIB / KNX magistralės sistema | No |
| Pakavimo lygis 1 | 4010337774037 |
| Integruotų blokavimo induktorių skaičius | 0 |
| Perduodamų linijų skaičius | 0 |
| Magistralės sistemos radijo dažnis | Yes |
| „Powernet“ magistralės sistema | No |
| Buferinė magistralės įtampa | No |
| Modulinių tarpų skaičius plotyje | 2 |
| Kitos maršrutinės sistemos | Eternetas |
| LON magistralinė sistema | No |
| Su LED rodmeniu | No |
| KNX radijo magistralės sistema | No |