| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | POTI zERz 100 1W OU=1 |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC001027 |
| Skylės diametras | 31.5 mm |
| Energijos sunaudojimas | 1 W |
| Varža | 100 Ohm |
| Pakavimo lygis 1 | 4250217409134 |
| Elektrinės jungties tipas | Varžto jungtis |
| Saugos laipsnis (IP) | IP23 |
| Apsisukimų skaičius | 0-1 |
| NEMA apsaugos laipsnis | Kita |