| Prekės būklė | Nauja |
| Gamintojo pavadinimas | POT DE DESCENTE PRDC |
| Prekės ženklas | EATON |
| ETIM | EC002601 |
| Montavimo metodas | Betono pastatas |
| Modelis | Vienas |
| Forma | Stačiakampis |
| Pakavimo lygis 1 | 3589354913008 |
| Spalva | Žalias |
| Plotis | 41 mm |
| Be halogeno | No |
| Konstrukcijos tipas | Kita |
| Ilgis | 186 mm |
| Medžiaga | Plastikinis |
| Įėjimų skaičius | 2 |
| Šviestuvo montavimas su kabliu | No |
| Vamzdžio diametrui | 20/25 mm |